Deeper Sonar Pro plus Balık Bulucu+Gps (ED1214)

4,00
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺2.082,16(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.769,84(KDV Dahil)
{{'UrunDetay_TahminiTeslimSuresi' | translate}} : {{UrunDetayModel.product.tahminiTeslimSuresi}} {{'Global_Gun' | translate}}
* ₺154,86 'den başlayan taksitlerle
Telefonla Sipariş

ADET

Artır Azalt
Tavsiye Et

 

Deeper Smart Sonar PRO, Deeper cihazı ile kullanıcı arasındaki mesafeyi daha da uzatmak için Wi-Fi bağlantısını kullanır. Su üstünde yüzecek ve tüm dibi ve su sütununu tarayacak şekilde tasarlanmıştır; derinliği ve sıcaklığı ölçer, dip yapısını çıkartır ve balıkları işaretler ve ardından tüm bu bilgileri anlık olarak akıllı telefonunuza veya tabletinize gönderir. Deeper Smart Sonar PRO kıyıda, kayıkta ve buzda balık avlamanız için çok yönlü bir hareketli sonardır..Yerleştirmesi ve kullanması oldukça basit olan PRO, standart misinaların birçoğuyla kullanım için uygun olan, küçük ve ultra hafif bir cihazdırTeknik Özellikler:
Wi-Fi aralığı:330 ft / 100 m
Boyut:2.5 ″ / 6.5 cm çapında
Uyumluluk:İOS 10.0 ve Android 4.4'ten en yeni iOS ve Android cihazlara                                                                                                     
Ağırlık:3,5 oz / 100 g
Bağlantı:Kablosuz Wi-Fi bağlantısı
Derinlik Aralığı Maksimum 260 ft (80 m) / Min geniş ışın - 4.3 ft (1.3 m);Min dar ışın - 2 ft (0,5 m)
Sıcaklık:Su sıcaklığı sensörü
Sıcaklık birimi:Santigrat derece Fahrenhayt
Operasyonel sıcaklık:-4F ila 104F / -20C ila 40C arası
Pil:Lityum Polimer, 3.7V Şarj Edilebilir; 6 saat kesintisiz kullanım için sürer; tamamen şarj etmek 2 saat sürer.
Güç adaptörü:110V / 240V ile uyumludur.Mikro USB.
Sonar tipi:Çift ışın 300 Watt
Sonar türü:290 kHz (15 °) / 90 kHz (55 °)
Renk:Siyah

 


     Wi-Fi AvantajıPRO, sonardaki verilerin akıllı telefonunuza çok daha doğru şekilde aktarılması için Wi-Fi bağlantısı kullanır. Wi-Fi bağlantısı, Deeper cihazı ile cihaz kullanıcısı arasındaki iletim mesafesinin 330ft/100 m'ye çıkarılmasını sağlar. Balık tutacağınız yerde bir Wi-Fi internet bağlantısı veya mobil veri kullanımı gerektirmez! Deeper cihazı, akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlanabilen bir dahili Wi-Fi erişim noktasına sahiptir. Tek yapmanız gereken akıllı telefonunuzda Wi-Fi özelliğini açık konuma getirmek ve Deeper erişim noktasına bağlanmaktır. Deeper cihazınızı dünyanın her yerinde, Amazon yağmur ormanlarında dahi bağlayabilirsiniz.Önemli Uyarı: Daha kısa bağlantı kapsama alanına sahipseniz akıllı telefonunuzda Mobil Veri veya/ve Wi-Fi Yardımını kapatın. Deeper cihaz kullanılırken herhangi bir cep telefonu sinyali veya veri kullanımı gerekmez.
  Yüksek Derinlik Takibi

PRO suyun üstünde yüzer ve 260ft / 80 m derinliğe kadar su altını tarar; bu da dip farklılıklarındaki her bir ayrıntıyı yakalamanıza ve en verimli balık avlama bölgelerini tespit etmenize imkan tanır.                                                                 


 Yüksek Çözünürlüklü Dip Yapısı

PRO, 0,4ft / 1,3 cm'ye kadar olan mesafelerdeki nesneleri ayıran ve su altındaki daha küçük birimlerin tespit edilmesini sağlayan, daha yüksek bir tarama çözünürlüğüne sahiptir. Böylece, ne avladığınızı tam olarak bilirsiniz.


 Ücretsiz Çevrimdışı Haritalama

Tekne Modunda çalıştırdığınızda Deeper Uygulaması, PRO su altı verilerini akıllı telefonunuzun GPS verileriyle harmanlar ve doğrudan akıllı telefonunuzun ekranında görüntülemek üzere gerçek zamanlı batimetri haritaları oluşturur. Deeper Uygulaması kullanıcıları tüm haritalar ücretsiz olarak indirebilirler.

 

Deeper Smart Sonar PRO Nasıl Çalışır ?

Sonarlar nesneleri bulmak için ses dalgası gönderir. Ses dalgası çizgilerle değil, dalgalarla dolaşır ve bu dalgalar konilerde genişler.Sonarların çoğu, tarama ışını frekansını değiştirerek ses dalgası konisinin aralığını kontrol edebilir. Bu önemlidir çünkü farklı balıkçılık durumlarında farklı tarama ışınları az ya da çok etkili olacaktır.Bir sonar cihazı, ses dalgalarının sinyallerini su boyunca gönderir. Bu atımlar balık, bitki örtüsü veya dip gibi nesnelere çarptığında, yüzeye geri yansırlar. Sonar cihazı, ses dalgasının aşağı doğru hareket etmesinin, bir nesneye çarpmasının ve sonra geri sıçramanın ne kadar sürdüğünü ölçer.ışınlı tarama (genellikle 40 ° ila 60 ° açı) geniş alanları hızlıca taramak ve derinlik ve alt yapı hakkında genel bilgi almak için iyidir, ancak doğruluk ve detay daha düşük olacaktır. Geniş ışınlı tarama, sığ sular için en uygun olanıdır, çünkü koni daha geniş bir alanı kaplar, daha derin tarama yapar. Bu, eğer 45 ft / 13,7 m derinlikte tarama yapıyorsanız, 47 ft / 14,3 m çapında bir alanda nesneleri göreceksiniz demektir.Dar ışın tarama (yaklaşık 10 ° ila 20 °) daha hassas bir resim sağlar ancak daha küçük bir alanı kaplar. Balıkların tam yerini bulmak daha iyidir. Konik geniş yayılmadığı için, dar ışın tarama daha derin sular için daha uygundur.
    Balıkçılık Türleri 


Tekne Modunda çalıştırılırken gerçek zamanlı batimetri verilerini arşivlediğiniz çevrimdışı haritanın üstüne işaretleyebilir ve doğrudan akıllı telefonunuzun ekranında görüntüleyebilirsiniz. Bu özellik, konumun hassas şekilde tespit edilmesi için akıllı telefonunuzun GPS verilerini kullanır. Balıkçılık veriminizi yükseltmek için tüm haritaları istediğiniz zaman arşivleyebilir ve bunlara istediğinizde erişebilirsiniz.
  
{{ 'UrunDetay_Etiketler' | translate }}
Deeper, Deeper Fish, Deeper Fish Finder, Deeper Fish Finder Pro, Deeper Fish Finder Pro plus, Deeper Fish Finder Pro plus Balık, Deeper Fish Finder Pro plus Balık BulucuGps, Deeper Fish Finder Pro plus BulucuGps, Deeper Fish Finder Pro Balık, Deeper Fish Finder Pro Balık BulucuGps, Deeper Fish Finder Pro BulucuGps, Deeper Fish Finder plus, Deeper Fish Finder plus Balık, Deeper Fish Finder plus Balık BulucuGps, Deeper Fish Finder plus BulucuGps, Deeper Fish Finder Balık, Deeper Fish Finder Balık BulucuGps, Deeper Fish Finder BulucuGps, Deeper Fish Pro, Deeper Fish Pro plus, Deeper Fish Pro plus Balık, Deeper Fish Pro plus Balık BulucuGps, Deeper Fish Pro plus BulucuGps, Deeper Fish Pro Balık, Deeper Fish Pro Balık BulucuGps, Deeper Fish Pro BulucuGps, Deeper Fish plus, Deeper Fish plus Balık, Deeper Fish plus Balık BulucuGps, Deeper Fish plus BulucuGps, Deeper Fish Balık, Deeper Fish Balık BulucuGps, Deeper Fish BulucuGps, Deeper Finder, Deeper Finder Pro, Deeper Finder Pro plus, Deeper Finder Pro plus Balık, Deeper Finder Pro plus Balık BulucuGps, Deeper Finder Pro plus BulucuGps, Deeper Finder Pro Balık, Deeper Finder Pro Balık BulucuGps, Deeper Finder Pro BulucuGps, Deeper Finder plus, Deeper Finder plus Balık, Deeper Finder plus Balık BulucuGps, Deeper Finder plus BulucuGps, Deeper Finder Balık, Deeper Finder Balık BulucuGps, Deeper Finder BulucuGps, Deeper Pro, Deeper Pro plus, Deeper Pro plus Balık, Deeper Pro plus Balık BulucuGps, Deeper Pro plus BulucuGps, Deeper Pro Balık, Deeper Pro Balık BulucuGps, Deeper Pro BulucuGps, Deeper plus, Deeper plus Balık, Deeper plus Balık BulucuGps, Deeper plus BulucuGps, Deeper Balık, Deeper Balık BulucuGps, Deeper BulucuGps, Fish, Fish Finder, Fish Finder Pro, Fish Finder Pro plus, Fish Finder Pro plus Balık, Fish Finder Pro plus Balık BulucuGps, Fish Finder Pro plus BulucuGps, Fish Finder Pro Balık, Fish Finder Pro Balık BulucuGps, Fish Finder Pro BulucuGps, Fish Finder plus, Fish Finder plus Balık, Fish Finder plus Balık BulucuGps, Fish Finder plus BulucuGps, Fish Finder Balık, Fish Finder Balık BulucuGps, Fish Finder BulucuGps, Fish Pro, Fish Pro plus, Fish Pro plus Balık, Fish Pro plus Balık BulucuGps, Fish Pro plus BulucuGps, Fish Pro Balık, Fish Pro Balık BulucuGps, Fish Pro BulucuGps, Fish plus, Fish plus Balık, Fish plus Balık BulucuGps, Fish plus BulucuGps, Fish Balık, Fish Balık BulucuGps, Fish BulucuGps, Finder, Finder Pro, Finder Pro plus, Finder Pro plus Balık, Finder Pro plus Balık BulucuGps, Finder Pro plus BulucuGps, Finder Pro Balık, Finder Pro Balık BulucuGps, Finder Pro BulucuGps, Finder plus, Finder plus Balık, Finder plus Balık BulucuGps, Finder plus BulucuGps, Finder Balık, Finder Balık BulucuGps, Finder BulucuGps, Pro, Pro plus, Pro plus Balık, Pro plus Balık BulucuGps, Pro plus BulucuGps, Pro Balık, Pro Balık BulucuGps, Pro BulucuGps, plus, plus Balık, plus Balık BulucuGps, plus BulucuGps, Balık, Balık BulucuGps, BulucuGps,